Kontakty

Ať už nás chcete kontaktovat z jakéhokoli důvodu, jsme připraveni odpovědět na všechny vaše dotazy. Využít můžete jakýkoli komunikační nástroj, který máme k dispozici. Rezervace však posílejte výhradně přes rezervační formuláře, které najdete v každé kategorii (GoPro, iPhone i iPad). Obsahuje totiž všechny informace, které potřebujeme pro zpracování vaši poptávky.

Zákaznický servis
Místo pobočky raději kavárna

Zapůjčevené vybavení po předchozí dohodě předáme a později i vyzvedneme v námi oblíbené kavárně Tvoje máma, kterou najdete kousek od zastávky Čechova náměstí v pražských Vršovicích. Kromě kouzelného prostředí a výborné kávy mají každý den čerstvě napečeno. Současně pak díky tomuto konceptu ušetříme za pronájem kanceláře nebo pobočky, který by se konec konců musel projevit na našich cenách. Místo toho vás rádi pozveme na výborné kafe nebo čaj.

Kavárna Tvoje máma - místo předání / vyzvednutí

V předem domluvený termín na vás počkáme před kavárnou. Upozorňujeme naše zákazníky, že se v kavárně nenachází žádná kamera ani příslušenství a personál kavárny nemá s naši půjčovnou nic společného. Kavárna je pouze úžasné místo, kde se potkáme a zapůjčení vyřídíme. Děkujeme za pochopení.

Tramvají

Nedaleko kavárny je tramvajová zastávka Čechovo náměstí, na které jezdí linky číslo 22 nebo 4.

Autobusem

Nejbližší autobusová zastávka je Slovinská na kterou dojedete linkou 135.

Autem

Parkování je možné v blízkosti kavárny (oranžová a fialová zóna).

Tuto službu poskytuje: Pavel Jílek | IČ: 74786229. Podnikatel není plátcem DPH (od 1. 1. 2023) a je zapsán od roku 2009 v živnostenském rejstříku Mú Mohelnice.

© 2020 - 2021 | GoPujcovna.cz | Všechna práva vyhrazena

Created by www.ipre.cz