Stabilizátor pro akční kameru, telefon i fotoaparát

Zhiyun M2

ZHIYUN CRANE M2Ceník pronájmu
Délka pronájmu5 - 7 dní8 - 14 dní15 a 21 dní22 a více
Denní sazba159 Kč129 Kč99 Kč69 Kč
Délka pronájmuDenní sazba
5 - 7 dní159 Kč
8 - 14 dní129 Kč
15 - 21 dní99 Kč
22 a více dní69 Kč

Při zapůjčení s akční kamerou 30% sleva!

Reprezentativní příklad: 10 dní = 1 290 Kč | Vratná záloha 3 000 Kč

Uvedené ceny jsou bez DPH
Proč si půjčit stabilizátor?

Akční kamery GoPro, které si u nás můžete zapůjčit mají skvělou stabilizaci obrazu! Vůbec nechceme tvrdit opak! Pokud však chcete natáčet plynulá videa bez chyb, které mohou vznikat například při chůzi nebo běhu (vaše ruka nebude nikdy dokonalá), zvažte zapůjčení stabilizátoru (gimbalu). Kombinace akční kamery s tímto stabilizátorem posune vaše záběry zase o level víš.

Pokud se chystáte natáčet telefonem nebo menším fotoaparátem, pak vám tento stabilizátor vřele doporučujeme. Díky tříosé stabilizaci a několika režimů budou vaše záběry dokonalé. Už žádné roztřešené videa, které jsou nepoužitelné, už žádné "škubání" a "sekání".

Proč naše GO půjčovna?

Jako první jsme přišli na trh s férovými podmínkami, které spočívají nejen v bezkonkurenční cenové nabídce, díky které sami uznáte, že pro dvě dovolené v roce nemá smysl vybavení pořizovat a především pak od nás dostanete servis, který si určitě zamilujete.

Poradíme s výběrem

Nejsme výdejna zboží jako znáte u jiných půjčoven. Jsme tu pro vás, abychom vám poradili vybrat to, co přesně využijete. Nikdy vám nebudeme nabízet cokoli, co bychom sami ve vaší situaci nevyužili. Budeme s vámi jednat narovinu.

S našim vybavením vás seznámíme

Nenecháme vás na holičkách! Máme pro vás sice připravené manuály, ale všechno naše vybavení jsme pečlivě otestovali, abychom dokázali klientům poradit s výběrem, ale i nastavením zapůjčeného vybavení. Zaučíme vás a poradíme jak správně zapůjčené vybavení používat a naopak čemu se vyvarovat.

logo GO půjčovna

Jak si stabilizátor půjčit?

V první řadě je potřeba provést online rezervaci. Díky které zkontrolujeme, zda máme ve vašem termínu stabilizátor volný a následně se s vámi spojíme s nabídkou a dalšími informacemi. Pokud stále váháte, jestli si stabilizátor zapůjčit, klidně nám napište nebo zavolejte a my vám rádi poradíme, zda pro vás zapůjčení vůbec dává smysl. Nic vám vnucovat nebudeme.

Rezervaci neoddalujte

Ve vlastním zájmu nám pošlete rezervaci stabilizátoru co nejdříve. Máme klienty, kteří nám posílají rezervace i půl roku dopředu. Jenom tak budete mít jistotu, že bude gimbal volný.U dobré kávy v Praze

Stabilizátor vám spolu s příslušenstvím rádi předáme v námi oblíbené kavárně ve Vršovicích s kouzelným názvem Tvoje máma. Pozveme vás rádi na výbornou kávu nebo čaj a vysvětlíme jak vybavení používat, jak ideálně natáčet a případně se pokusíme odpovědět na všechny vaše otázky. Není příjemnějšího místa!

Posíláme po celém Česku!

Pokud zrovna nejste z Prahy, nemusíte zoufat. Stabilizátor včetně příslušenství pečlivě zabalíme a pošleme. Díky smlouvě s přepravní společností PPL jsme schopni doručit balíček následující pracovní den kamkoli po Česku. Při vrácení k vám pošleme kurýra, který od vás balíček vyzvednete a doručí ho zpět k nám. Nikam nemusíte!

"

Dlouhou dobu jsem byl názoru, že stabilizátor je u novějších modelů akčních kamer zbytečností. Když jsem se začal věnovat natáčení do hloubky, zjistil jsem, že bez stabilizátoru nebudou záběry nikdy tak plynulé, jako chci. Při první zkušenosti jsem názor změnil a dnes si bez stabilizátoru nedokážu představit.

"

Pavel Jílek - majitel GO půjčovny

© 2020 - 2021 | GoPujcovna.cz | Všechna práva vyhrazena

Created by www.ipre.cz