Doručení i vyzvednutí kurýremdoprava

Naše kamery, telefony i tablety vám rádi zašleme kurýrní společnosti PPL po celém Česku do následujícího pracovního dne. Zajistíme také svoz prostřednictvím stejné kurýrní společnosti. Zapůjčené zařízení stačí zabalit do stejného balíčku, ve kterém jsme vám ho zaslali a předat řidiči, který už zajistí doručení zpět k nám. Balíček vám pošleme domů, do práce nebo klidně na chatu. Kvůli nám na poštu nemusíte!

Cena za doručení i vyzvednutí

Doprava k vám a současně i svoz balíčku stojí celkem 300 Kč včetně DPH. V ceně je zahrnuto také pojištění pro případ poškození nebo ztráty zásilky v plné výši.

Pozor na termín doručení

Pokud si chcete půjčit akční kameru na dovolenou, ve vlastním zájmu si zvolte termín doručení 2 pracovní dny před odjezdem nebo odletem.

Neplýtvejte obalovým materiálem

Až budete otevírat balíček, otevřte ho prosím tak, abyste mohli krabičku ještě použít a nevyhazujte ani jeho bublinkovou výplň. Při zaslání balíčku zpět k nám se vám bude krabička i výplň hodit. Šetřeme prosím přírodu.

V kolik přijede kurýr?

Čas příjezdu kurýra bohužel neovlivníme, přesto v 99% řidiči předem volají, takže se s nimi dá domluvit na pozdějším doručení. Nechte si však poslat balíček tam, kde pravděpodobně bude v den doručení nejdéle.

© 2020 - 2021 | GoPujcovna.cz | Všechna práva vyhrazena

Created by www.ipre.cz